Nauwe samenwerking met co-workers

Bij Creatie Maakt Alles werken we met specialisten die flexibel kunnen worden ingezet. Wij stellen een ideaal en effectief team samen per project. Zo houden wij er bijvoorbeeld rekening mee dat binnen een project de best passende co-worker (specialist) aansluit, dit stellen we vast op basis van de specificaties van de opdracht of het project, op basis van prijs en de persoonlijke aansluiting met de klant. Zo komen we namelijk tot het beste eindresultaat.

De co-workers waarmee Creatie Maakt Alles samenwerkt zijn allemaal ondernemers of zzp’ers. Gedreven mensen die altijd kijken naar mogelijkheden en oplevering. We werken daardoor in een positieve flow met één gezamenlijk doel: een mooi eindproduct maken voor onze klant.

All around marketing & communicatie<br />
Grafisch ontwerp

Hanneke Pepers

All around marketing & communicatie
Grafisch ontwerp

06 52 44 79 51
hanneke@creatiemaaktalles.com

Backoffice

Andrada Bercea

Backoffice

06 53338027
andra@creatiemaaktalles.com

Co-worker Marketing &  Communicatie.

Jochem Palubski

Co-worker Marketing & Communicatie.

jochem@creatiemaaktalles.com

Co-worker Marketing & Communicatie

Rien Tholenaar

Co-worker Marketing & Communicatie

rien@creatiemaaktalles.com

Co-worker marketing & communicatie<br />
Grafisch ontwerp

Jeanette van Horssen

Co-worker marketing & communicatie
Grafisch ontwerp

jeanette@creatiemaaktalles.com

Co-worker Grafisch Ontwerp

Ana-Maria Marin

Co-worker Grafisch Ontwerp

ana-maria@creatiemaaktalles.com

Co-worker Grafisch Ontwerp

Irene Wouters

Co-worker Grafisch Ontwerp

irenewouters@creatiemaaktalles.com

Co-worker Social Media

Angeliek Nelissen

Co-worker Social Media

angeliek@creatiemaaktalles.com

Co-worker Grafisch Ontwerp

Gabriela Has

Co-worker Grafisch Ontwerp

gabi@creatiemaaktalles.com

Co-worker Marketing & Communicatie

Nikita Hurkmans

Co-worker Marketing & Communicatie

nikita@creatiemaaktalles.com

Co-worker Communicatie

Paula Harte

Co-worker Communicatie

paula@creatiemaaktalles.com

Co-worker Redactie

Manuela van de Pol

Co-worker Redactie

manuela@creatiemaaktalles.com

Co-worker Redactie

Maartje de Vet

Co-worker Redactie

maartje@creatiemaaktalles.com 

Co-worker Marketing & Communicatie

Ariela van de Linde

Co-worker Marketing & Communicatie

ariela@creatiemaaktalles.com

Co-worker techniek & webontwikkeling

Henk Schipper

Co-worker techniek & webontwikkeling

henk@qplusq.nl 

Co-worker online marketing

Martijn Joosten

Co-worker online marketing

info@martijnjoosten.nl 

Co-worker webontwikkeling

Frank Bogaard

Co-worker webontwikkeling

frank@defakto.nl 

‘Business Improvement Centre: de verbinding tussen meerdere disciplines die hetzelfde doel hebben.’

BIC-InleidingJarenlang hebben we als accountants, ict-ers, trainers & coachers en marketeers op eilandjes zitten presteren, ieder voor onze eigen klanten. Als we samenwerken en de brug slaan naar elkaars vakgebied dan boeken we betere resultaten bij diezelfde klant. Werken vanuit zo’n netwerk, dat is wat Creatie Maakt Alles wilt. Daar is Business Improvement Centre uit ontstaan.

Het business Improvement Centre richt zich op het aanbrengen van verbeteringen door je hele bedrijf. Eén van de punten waar wij ons in onderscheiden is door één werkmethode te hanteren binnen de hierboven beschreven disciplines. Wij slaan de brug tussen management & organisatie, marketing en financiën. Hierdoor kunnen wij volledig resultaat- en klantgericht werken om onze doelstelling te realiseren: een geoptimaliseerd bedrijfsresultaat voor jouw MKB onderneming!

Herken jij deze visie en vind je het interessant om hier eens over te sparren? Bel ons dan voor een afspraak: 06-52447951.